اخبار اقتصادی

وزیر کشور: دعوای نظام سلطه با ما دعوای پیشرفت ما است

وزیر کشور در سخنرانی در جمع مردم بخش قوشخانه در شهرستان شیروان تاکید نمود: امروز مقاومت و استقامت به ویژه در حوزه فراوری، اشتغال و اقتصاد است.

28 مرداد 1398

اصرار 2 باشگاه لیگ رجحان فوتبال برای دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی

مدیران دو باشگاه نساجی و ماشین سازی در فصل گذشته خواستار دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی لیگ هجدهم هستند.

26 مرداد 1398

استفاده از تجهیزات UTM در ایران به دلیل تحریم با مشکل روبرو شد

به گزارش خبرنگاران، مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای (ماهر) در اطلاعیه ای گفت: از اوایل امسال، شماری از تجهیزات مربوط به مدیریت یکپارچه تهدیدات سایبری(‫UTM) با نام های تجاری ‫سوفوس و ‫سایبروم مورد استفاده در کشور، به دلیل اعمال تحریم...

22 مرداد 1398

اعتراض دستفروشان چهارراه ولیعصر

از هفته پیش طرح جلوگیری از بساط گستری در چهار راه ولیعصر اجرا شد و پیاده روهای عریض این خیابان که بیشتر از عابران به دستفروشان اختصاص یافته بود برای تسهیل رفت وآمد شهروندان باز شدند. کارکنان شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران پس از خارج کردن دستفروشان...

18 مرداد 1398

مرکل: ایران در دستور کار نشست گروه 20

صدراعظم آلمان ضمن تائید بر یافتن راه چاره سیاسی برای بحران موجود، گفت که موضوع ایران در دستور کار نشست گروه 20 قرار گرفته است.

17 مرداد 1398

دیپلمات روس: آمریکا باعث وخامت اوضاع منطقه خلیج فارس شده است

نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در وین گفت: این آمریکاست که با اقدامات تحریک آمیز خود علیه ایران، ازجمله اعمال تحریم های نفتی، باعث به خطر افتادن موجودیت برجام و اکنون نیز وخامت اوضاع در منطقه خلیج فارس شده است.

16 مرداد 1398

بیانی: پورحیدری پول اجاره منزل حسینی را داد تا در کمپ باشگاه نخوابد، با بازیکن بالای 30 سال نباید قرارداد 3 ساله ببندند

شاهرخ بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که عقد قرارداد با بازیکن بالای 30 سال کار درستی نیست.

14 مرداد 1398

استقلال و پرسپولیس در راس بدهکاران: فقط وعده

استقلال و پرسپولیس هر فصل بدهکارتر می شوند. انتشار فهرست جدیدی از بدهی های این دو باشگاه نشان دهنده فاجعه اقتصادی در کانون دو تیم بزرگ پایتخت است. این وضعیت تا کی ادامه خواهد داشت؟

13 مرداد 1398

کارآفرینی خانوادگی؛ وقتی زن و شوهر با هم کار می نمایند

روزنامه جام جم - عیسی محمدی: اشتغال زایی، کارآفرینی، ایجاد کسب و کار، ایجاد یک برند و.... این مفاهیم معمولا به جای همدیگر مورد استفاده قرار می گیرند؛ بدون این که توجهی به مرز های باریکی شده باشد که بین آن ها تفاوت ایجاد می نماید. مهم ترین تفاوت کارآفرینی...

13 مرداد 1398

نیویورک تایمز: شینزو آبه در تهران به دنبال میانجی گری نیست

روزنامه نیویورک تایمز همزمان با ورود نخست وزیر ژاپن به ایران، این سفر را جدیدترین مورد از یک سری کوشش های بلندپروازانه و طولانی مدت برای بالا بردن نفوذ ژاپن در عرصه جهانی توصیف کرد.

11 مرداد 1398

چاک نوریس؛ ستاره فیلم های اکشن دهه 70

خبرنگاران - محمد کاملان: امکان ندارد اهل فیلم های اکشن قدیمی باشید و چاک نوریس را نشناخته باشید، قدیمی های دنیای سینما بدون شک مبارزه نفس گیر چاک نوریس با بروس لی در فیلم راه اژد ها را به خاطر دارند. کارلوس ری چاک نوریس که در دنیای سینما او را با نام چاک...

10 مرداد 1398

جاده های ستم کش مازندران بلاکش، واردات قاتل خاموش کشاورزی

تصاویر صفحه نخست روزنامه های شنبه 18 خرداد ماه مازندران را درگروه استان های خبرنگاران مشاهده کنید.

8 مرداد 1398

پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه ها بر اساس راستا و تردد

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، پس از شروع به کار طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی در چهار آزادراه دولتی، از پیمایشی شدن محاسبه عوارض آزادراهی بر اساس میزان تردد اجرا شده هر خودرو اطلاع داد.

6 مرداد 1398

10 درصد از خانه های قم خالی است

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: بر اساس آمار سال 95 تعداد 45 هزار و 665 واحد، معادل 10 درصد از خانه های قم خالی است.

4 مرداد 1398

نصب سیستم عامل بومی روی تلفن های همراه

معاون وزیر ارتباطات از طراحی و نصب سیستم عامل بومی روی برخی تلفن های همراه موجود در بازار خبر داد و گفت: این سیستم با هدف تضمین استقلال و امنیت در استفاده از تلفن همراه ساخته شده است.

4 مرداد 1398

ایجاد بانک اطلاعاتی پهپادهای غیرنظامی

یکی از اهداف ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، ایجاد بانک اطلاعاتی پهپادهای غیرنظامی است تا به یاری این بانک، ایمنی کلیه پروازها در فضای کشور فراهم گردد.

2 مرداد 1398

تمام قهرمانی های دراماتیک لیگ برتر

این یازدهمین بار است که سرنوشت قهرمانی لیگ برتر به روز آخر کشیده شده. در این گزارش تمام قهرمانی های روز آخر لیگ برتر ایران را آنالیز نموده ایم.

31 تیر 1398

وزیر خارجه اتریش: برجام اولویت اصلی اتحادیه اروپاست

تهران - خبرنگاران - وزیر امور خارجه اتریش برجام را اولویت اصلی اتحادیه اروپا خواند و گفت: تا وقتی ایران در برجام بماند، این قرارداد معتبر است.

30 تیر 1398

19اندیشکده اروپایی خواهان بازگشت آمریکا به برجام شدند

ایرنا نوشت: 19 اندیشکده اروپایی در بیانیه ای خواهان بازگشت آمریکا به برجام و بازنگری در سیاست با ایران شدند.

28 تیر 1398

عضو کادرفنی کی روش: خروجی کار کی روش مدال نگرفتن، سیاه نمایی و خراب کردن چهره فوتبال ایران بود، مربی ایرانی بهترین گزینه است

عضو پیشین کادرفنی تیم ملی می گوید که فدراسیون در هشت سال گذشته امکاناتی با استاندارد بین المللی برای تیم ملی فراهم کرد، اما خروجی کار کی روش مدال نگرفتن، سیاه نمایی و خراب کردن چهره فوتبال ایران بود.

25 تیر 1398
تعداد: (69)