اخبار اقتصادی

انتقاد عضو هیات رئیسه مجلس از کم بودن میزان بسته حمایتی دولت برای تامین نیازمندان

کبیری با اشاره به مسائل مالی ایجاد شده برای مردم در پی شیوع بیماری کرونا، بسته های حمایتی دولت برای حمایت از نیازمندان را کافی ندانست و نسبت به نبود بانک اطلاعاتی جهت شناسایی افراد نیازمند، انتقاد کرد.

17 خرداد 1399

خبرنگاران رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی راه عبور از بحران کرونا است

اراک - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی از سوی تمامی شهروندان یک تکلیف ملی است و تنها با پیروی مسئولانه از این الگو می توان از بحران کرونا گذشت.

11 خرداد 1399

بیمه بیکاری کرونا شامل کدام مشاغل نمی گردد؟

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: افراد بیکار شده که مشمول قانون کار هستند، حداکثر 30 روز فرصت دارند تا مراتب بیکاری خود را به ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام نمایند.

10 خرداد 1399

جوزپ بورل مجددا خواستار معافیت بشردوستانه تحریم های ایران شد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار ویدئو کنفرانسی با وزرای دفاع 27 کشور عضو اتحادیه اروپا خواستار معافیت بشردوستانه تحریم های کوبا، ایران، کره شمالی، سوریه و ونزوئلا شد.

9 خرداد 1399

عراق، عدنان الزرفی از نخست وزیری خود دفاع کرد

نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در عراق در واکنش به مخالفت ها با نخست وزیری خود مدعی شد که این کار مطابق قانون اساسی عراق است.

7 خرداد 1399

توزیع بسته های حمایتی در بین کارگران روزمزد، تدارک دستگاه های مالی برای جهش فراوری

کمیسیون ویژه حمایت از فراوری ملی مجلس ضمن آنالیز راهکارهای برطرف تبعات مالی بحران کرونا مقرر کرد علاوه بر اختصاص تسهیلات مناسب به کارگران رسمی، امکانات و بسته های حمایتی مناسبی برای کارگران روزمزد و افرادی که دارای قرارداد رسمی نیستند نیز پیش بینی...

31 اردیبهشت 1399

آیا شاه سعودی در حال انتقام جویی از آمریکا است؟

کنگره، عربستان و روسیه را به جنگ مالی علیه ایالات متحده متهم کرده است. اما این در حالیست که شرکت های نفتی ایالات متحده، که غول های فراوری نفت در دنیا محسوب می شوند همچنان به فراوریات خود ادامه می دهند.

30 اردیبهشت 1399

80 ساعت برای 80 میلیون ایرانی

پویش های مردمی برای برطرف تحریم های ایران در شبکه های مجازی و کمپین های مردمی به راه افتاد.

27 اردیبهشت 1399

قاسمی: مردم ایران با وجود محرومیت ها به علت تحریم ها در تلاشی جمعی با کرونا مقابله می کنند

سفیر ایران در فرانسه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز تاکید کرد: ما ایرانیان همواره در طول قرون متمادی نوروز و بهاران را که ریشه تمدن، فرهنگ و اصالت ماست در بزنگاه های سخت تاریخی و حتی به هنگام هجوم بیگانگان، تبدیل به ابزاری برای مقابله و دفاع از کیان...

18 اردیبهشت 1399

کاهش قیمت پرتقال شب عید در خراسان شمالی

توزیع پرتقال شب عید در خراسان شمالی که به دلیل بالا بودن قیمت سبب اعتراض مردم و متوقف شده بود، امروز اصلاح و با کاهش قیمت این میوه به هر کیلوگرم 54 هزار ریال، از سرگرفته شد.

16 اردیبهشت 1399

مهمترین خواسته انجمن فولاد از معاون معدنی وزارت صمت

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی نامه ای خطاب به معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهان رسیدگی به موارد مهم در نظر گرفته نشده در مصوبات اخیر کارگروه تنظیم بازار ورقهای فولادی شد.

12 اردیبهشت 1399

شرایط بازی باپرسپولیس عادی نبود، باید بهمن جلوی کرونا را می گرفتند

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی درباره بلاتکلیفی مسابقات لیگ برتر فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا گفت: همه بلاتکلیف هستیم. از بازی قبل بگیرید که روح، شادی و لذتی که باید از فوتبال ببریم را نداریم. شبِ عید مردم به خاطر مسائل اقتصادی هر سال بدتر از سال...

5 اردیبهشت 1399

لایحه بودجه سال 95 توسط شهردار قزوین در صحن شورا ارائه شد

به گزارش خبرنگاران، مسعود نصرتی شنبه شب با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین لایحه بودجه سال 95 را تقدیم شورای اسلامی کرد.

29 فروردین 1399

دشمن مشترک و سه نکته

نکته اول :این روزها جامعه بشری با دشمنی مشترک و نامرئی بنام کرونا ویروس دست وپنجه نر م می نماید دشمنی که نه مرز جغرافیایی میشناسد، نه دین و مذهب ، نه نژاد زرد ،سفید وسیاه، نه مقام و نه سن چرا که برخلاف روزهای اول که اعلام شد بچه ها و جوانان نسبت به افراد...

29 فروردین 1399

کشف لوازم بهداشتی احتکار شده در لاهیجان

خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف لوازم بهداشتی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

24 فروردین 1399

لزوم ساماندهی بازارچه های مرزی برای رفاه حال مرزنشینان

فرمانده مرزبانی با تأکید بر لزوم ساماندهی بازارچه های مرزی گفت: انتظار داریم طرح تقویت مرزبانی که با کمک مرکز پژوهش های مجلس تهیه شده است در دستور کار مجلس یازدهم قرار گیرد.

22 فروردین 1399

اسامی هفتمین آزمون استخدامی اعلام شد

سازمان امور اداری و استخدامی با صدور اطلاعیه ای از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 98 اطلاع داد.

11 فروردین 1399

چه سرنوشتی در انتظار هواپیمایی های ارزان قیمت خواهد بود؟

در سراسر جهان، خطوط هوایی ارزان قیمت نه تنها به بخشی جدایی ناپذیر از صنعت سفر و گردشگری تبدیل شده اند بلکه یکی از عناصر اصلی زندگی معاصر نیز به شمار می فرایند. اولین خطوط هوایی ارزان قیمت توانستند بازار را با تحول عظیمی رو به رو نمایند. بازاری که پس از...

9 فروردین 1399

انتخابات ایرلند پس از برگزیت (

موقعیت ژئوپلیتیک جمهوری ایرلند، مرزهای زمینی با بریتانیا و حضورش در اتحادیه اروپا این انتخابات را مهم تر از قبل کرده است.

7 فروردین 1399

پنج شاخصه عدالت خواهی

عدالتخواهی یکی ازصفاتی است که رهبرمعظم انقلاب برای کننده مجلس شورای اسلامی نام بردند.امالازمه عدالتخواهی چیست وچگونه یک کننده می تواند عدالتخواه باشد.برخی از شاخص های عدالتخواهی را مرور می کنیم تا مردم با این معیارهاکننده اصلح را انتخاب کنند.

6 فروردین 1399
تعداد: (141)