فرهنگ و هنر

اصرار 2 باشگاه لیگ رجحان فوتبال برای دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی

مدیران دو باشگاه نساجی و ماشین سازی در فصل گذشته خواستار دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی لیگ هجدهم هستند.

26 مرداد 1398

مریم نشیبی قصه های شاهنامه را روایت می نماید

داستان های شاهنامه فردوسی با صدای مریم نشیبی در رادیو روایت می گردد.

19 مرداد 1398

اعتراض دستفروشان چهارراه ولیعصر

از هفته پیش طرح جلوگیری از بساط گستری در چهار راه ولیعصر اجرا شد و پیاده روهای عریض این خیابان که بیشتر از عابران به دستفروشان اختصاص یافته بود برای تسهیل رفت وآمد شهروندان باز شدند. کارکنان شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران پس از خارج کردن دستفروشان...

18 مرداد 1398

آبشک: از نساجی جدا می شوم، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم

محمد آبشک، هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد که از این تیم جدا خواهد شد.

12 مرداد 1398

ابراهیم با بازی افشین هاشمی به تدوین رسید

با به انتها رسیدن فیلمبرداریِ ابراهیم تازه ترین تجربه عباس امینی، تدوین این فیلم شروع شد.

12 مرداد 1398

چاک نوریس؛ ستاره فیلم های اکشن دهه 70

خبرنگاران - محمد کاملان: امکان ندارد اهل فیلم های اکشن قدیمی باشید و چاک نوریس را نشناخته باشید، قدیمی های دنیای سینما بدون شک مبارزه نفس گیر چاک نوریس با بروس لی در فیلم راه اژد ها را به خاطر دارند. کارلوس ری چاک نوریس که در دنیای سینما او را با نام چاک...

10 مرداد 1398

زیارت و سیاحت در شمال شهر

جاذبه های گردشگری در شمال تهران خلاصه به اماکن تفریحی و کاخ موزه ها نمی گردد و در این میان می توان به وجود امامزاده ها به عنوان جاذبه های مذهبی نیز اشاره نمود.

29 تیر 1398

در میانه بحران ها به بهانه نقد، هر سخنی را بر زبان نرانیم

علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در یادداشتی نوشت: جامعه ایران سال سختی را شروع کرد و این شرایط ِ سخت بهانه ای است برای اظهارنظرهایی شگفت که هر نوع فعالیت هنری و فرهنگی در شرایط سخت را خیانت می داند.

18 تیر 1398

راهنمای جامع سفر به شهر ریو دو ژانیرو &ndash قسمت دوم

سفر به شهر ریو دو ژانیروهمراهان همیشگی خبرنگاران در مقاله قبل با شهر ریو دو ژانیرو ، آب و هوا و حمل و نقل در آن آشنا شدید. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کلی بر جاذبه های گردشگری و مراکز خرید و رستوران های ریو دو ژانیروداشته باشیم. با خبرنگاران همراه باشید.

9 تیر 1398

32 زمین لرزه در بندر دیر استان بوشهر به ثبت رسید، تجربه بزرگترین زلزله هفته گذشته در هجدک

بزرگترین زمین لرزه با بزرگای 4.5 در هجدک استان کرمان به ثبت رسید و علاوه بر آن در بندر دیر استان بوشهر 32 زمین لرزه رخ داد.

3 تیر 1398

روز سرنوشت ساز استقلال در پرونده سوپرجام

به زودی تکلیف استقلال با شکایتی که درباره سوپرجام در فیفا مطرح نموده تعیین خواهد شد. استقلالی ها امیدوارند که در این دعوای حقوقی برنده شوند؟ آیا آنها به خواسته خود می رسند؟

3 تیر 1398

باغ فتح آباد میزبان گردشگران، عطر زیره در بازار کرمان پیچید

خبرنگاران - گروه استان ها: شهر کرمان طی سال های اخیر شاهد سیر صعودی حضور گردشگران داخلی و خارجی بوده است و طبق آمار تنها در بخش حضور گردشگران خارجی رشدی 70 درصدی را شاهد بوده است.

2 تیر 1398

رمان انعکاس زندگی بیرونی است، آشفتگی در آثار گلبو دیده نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، یک صد و چهل و پنجمین برنامه پنجشنبه صبح های بخارا که به دیدار و گفت وگو با فریده گلبو، داستان نویس و پژوهشگر ایرانی اختصاص داشت، با حضور دکتر ژاله آموزگار، پژوهشگر فرهنگ و زبان های باستانی، صادق رحمت سمیعی، مدیر مسئول انتشارات کتابسرا،...

31 خرداد 1398

گروه داوران بین المللی جشنواره برلین معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت برلیناله، جاستین چانگ، ساندرا هولر، سباستین للیو، راجندرا روی، ترودی استیلر اعضای این دوره گروه داوری جشنواره فیلم برلین را تشکیل می دهند.

14 خرداد 1398

مدارک مورد احتیاج و زمان مراجعه متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: متقاضیان جذب کارشناسی ارشد فراخوان شهریورماه سال 97 که به وسیله سامانه پیامکی یا تماس تلفنی و سامانه نور رضوی به آن ها اطلاع رسانی شده است، می بایست نسبت به ارائه حضوری مدارک خود اقدام نمایند.

24 اردیبهشت 1398

شراکت ایران در جام جهانی 2022 ، شایعه می ماند؟

آنچه قطری ها هنگام برگزاری جام جهانی 2022 به آن احتیاج دارند، فراهم کردن شرایطی برای حضور هرچه بهتر طرفداران است، علاوه بر اینکه قطری ها به هتل های بیشتری برای اسکان طرفداران احتیاج دارند.

16 اردیبهشت 1398

نور، سایه، زندگی به فستیوال فیلم مسکو رفت، نمایش در فیلم رشد

به گزارش خبرنگاران، فیلم نور، سایه، زندگی در بخش رقابتی 9th International Disability Breaking Down Barriers Film Festival مسکو در روسیه و همچنین چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد انتخاب شد.

16 فروردین 1398

رمانی سال های شکسته منتشر شد

رمانی تازه از روح انگیز شریفیان با عنوان سال های شکسته منتشر شد.

23 اسفند 1397

برگزاری نشست شناسایی پتانسیل های گردشگری و حفاظت از مواریث فرهنگی چناران

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چناران گفت: نشست و هم اندیشی شناسایی توانمندی هایی روستایی این شهرستان در روستای گاه از توابع بخش مرکزی برگزار گردید.

9 اسفند 1397

کد هنرستان های حرفه ای و بازرگانی تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، به دنبال تصمیم مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات مبنی بر تغییر کد هنرستان های حرفه ای و بازرگانی در شروع بازگشایی مدارس، دفتر آموزش های فنی و حرفه ای با عذرخواهی از مدیران هنرستان ها می خواهد برای تسریع در امر ثبت نام...

5 بهمن 1397
تعداد: (25)