سبک زندگی

ساخت و ساز شهرداری تهران در باغ عمارت تاریخی

شهرداری منطقه 3 تهران بر خلاف قوانین موجود در بخشی از فضای سبز یک عمارت تاریخی اقدام به احداث یک ساختمان 3 طبقه نموده است.

7 آبان 1398

آلزایمر؛ نشانه ها، درمان و راه های پیشگیری

وب سایت عصر ایران: آلزایمر یک بیماری پیشرونده زوال حافظه و دیگر کارکرد های مهم ذهنی است. آلزایمر معمولترین علت دمانس (زوال عقلی) است. گروهی از اختلالات مغزی که منجر به از دست دادن مهارت های فکری و اجتماعی می شوند، این تغییرات به اندازه ای شدید اند که می...

4 آبان 1398

بهترین جاده های دنیا با چشم اندازهای بی نظیر

خبرنگاران: به طور معمول، در مسافرت مقصد برای ما مهم است، اما این یک اشتباه است، گاهی جهت مهم تر از مقصد است، باور ندارید؟ حیف نیست که زیبایی های جهت را نادیده بگیریم؟ اینها پیشنهاد ما برای تماشای بهترین جاده های دنیا است.

15 مهر 1398

شیر غرّان و جنگل پریان در میان 50 اثر برتر مسابقۀ آگورا

تصویر برنده، عکسی از یک هنرمند ویتنامی است که مرغی مگس خوار را در حال نزدیک شدن به یک گل نشان می دهد. برنده 1000 دلار جایزه دریافت کرد.

29 شهریور 1398

آنالیز تغییرات سبک زندگی جامعه ایرانی و مرجعیت خانواده بین جوانان

پژوهش پیمایش ملی گروه های مرجع جوانان ایران به تلاش دکتر محمد سعید ذکایی ، توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد.

24 شهریور 1398

برای اقامت در بیوک آدا هتل بهتر است یا ویلا؟

اقامت در بیوک آداوقتی بیوک آدا را به عنوان مقصد سفرتان در نظر می گیرید، باید تصمیم بگیرید آیا می خواهید از خدمات گشت های جزیره بیوک آدا بهره ببرید یا این که یک یا چند روز در این جزیره زیبا اقامت خواهید داشت؟ وقتی اختصاصی به بیوک آدا سفر می کنید ممکن است...

21 شهریور 1398

راهنمای تحصیل در ژاپن

دانشگاه های ژاپن به دلیل پیشتازی در عرصه پژوهش و تکنولوژی و تدریس به زبان انگلیسی از برترین مقصدهای دانشجویان بین المللی محسوب می شوند.

14 شهریور 1398

10 درصد از خانه های قم خالی است

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: بر اساس آمار سال 95 تعداد 45 هزار و 665 واحد، معادل 10 درصد از خانه های قم خالی است.

4 مرداد 1398

در آستانه عید نوروز؛ راه چاره های خانگی فوق العاده برای داشتن پوستی زیبا

در آستانه سال نو بدون هزینه های کلان و روش های جوان سازی پرعارضه، پوست صورت خود را جوان و زیبا کنید.

2 تیر 1398

ورود 46 تن لوازم آرایشی ناخن با ارز دولتی

46 تن لوازم آرایشی ناخن بر اساس آمارهای گمرک با ارز دولتی وارد کشور شده است.

31 خرداد 1398

راهنمای خرید، چه نکاتی را هنگام خرید ترازو در نظر بگیریم؟

شما باید در زمان خرید ترازوی آشپزخانه نکات بسیاری را مد نظر قرار دهید تا با توجه به تولیدات گسترده ای که امروزه از این محصول رخ می دهد، دست به مناسب ترین نمونه آن ها برای خودتان بزنید.

21 خرداد 1398

سیلیکون ولی افشاگر رسوایی کمبریج آنالیتیکا را طرد نموده است؟ ، استخدام کریستوفر وایلی در کمپانی H &amp M

کریستوفر وایلی افشاگر رسوایی کمبریج آنالیتیکا اخیرا در کمپانی مد و زیبایی مشهور H&M استخدام شده است. این موضوعی است که در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما حاوی نکات مهمی است. برای مثال این استخدام سوال ممی را مطرح می نماید؛چرا وایلی با وجود سوابق در شرکت...

15 خرداد 1398