سینما

آنالیز تغییرات سبک زندگی جامعه ایرانی و مرجعیت خانواده بین جوانان

پژوهش پیمایش ملی گروه های مرجع جوانان ایران به تلاش دکتر محمد سعید ذکایی ، توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد.

24 شهریور 1398

اطلاعات جالبی از انتقام جویان: انتها بازیِ رکوردشکن

خبرنگاران: چیزی حدود یک دهه زمان برد تا مارول با بیشتر از 20 فیلم بلند سینمایی، دنیای ابرقهرمانی را پیش روی مخاطبین قرار دهد که از هر لحاظ جذاب و دیدنی به نظر می رسد. در این دنیا شاهد ابرقهرمان های محبوب و همیشه پیروزی هستیم که به نبرد شخصیت های اهریمنی...

3 شهریور 1398

اصرار 2 باشگاه لیگ رجحان فوتبال برای دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی

مدیران دو باشگاه نساجی و ماشین سازی در فصل گذشته خواستار دریافت سهم خود از تبلیغات محیطی لیگ هجدهم هستند.

26 مرداد 1398

آبشک: از نساجی جدا می شوم، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم

محمد آبشک، هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد که از این تیم جدا خواهد شد.

12 مرداد 1398

ابراهیم با بازی افشین هاشمی به تدوین رسید

با به انتها رسیدن فیلمبرداریِ ابراهیم تازه ترین تجربه عباس امینی، تدوین این فیلم شروع شد.

12 مرداد 1398

چاک نوریس؛ ستاره فیلم های اکشن دهه 70

خبرنگاران - محمد کاملان: امکان ندارد اهل فیلم های اکشن قدیمی باشید و چاک نوریس را نشناخته باشید، قدیمی های دنیای سینما بدون شک مبارزه نفس گیر چاک نوریس با بروس لی در فیلم راه اژد ها را به خاطر دارند. کارلوس ری چاک نوریس که در دنیای سینما او را با نام چاک...

10 مرداد 1398

در میانه بحران ها به بهانه نقد، هر سخنی را بر زبان نرانیم

علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در یادداشتی نوشت: جامعه ایران سال سختی را شروع کرد و این شرایط ِ سخت بهانه ای است برای اظهارنظرهایی شگفت که هر نوع فعالیت هنری و فرهنگی در شرایط سخت را خیانت می داند.

18 تیر 1398

روز سرنوشت ساز استقلال در پرونده سوپرجام

به زودی تکلیف استقلال با شکایتی که درباره سوپرجام در فیفا مطرح نموده تعیین خواهد شد. استقلالی ها امیدوارند که در این دعوای حقوقی برنده شوند؟ آیا آنها به خواسته خود می رسند؟

3 تیر 1398

رمان انعکاس زندگی بیرونی است، آشفتگی در آثار گلبو دیده نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، یک صد و چهل و پنجمین برنامه پنجشنبه صبح های بخارا که به دیدار و گفت وگو با فریده گلبو، داستان نویس و پژوهشگر ایرانی اختصاص داشت، با حضور دکتر ژاله آموزگار، پژوهشگر فرهنگ و زبان های باستانی، صادق رحمت سمیعی، مدیر مسئول انتشارات کتابسرا،...

31 خرداد 1398

گروه داوران بین المللی جشنواره برلین معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت برلیناله، جاستین چانگ، ساندرا هولر، سباستین للیو، راجندرا روی، ترودی استیلر اعضای این دوره گروه داوری جشنواره فیلم برلین را تشکیل می دهند.

14 خرداد 1398

نور، سایه، زندگی به فستیوال فیلم مسکو رفت، نمایش در فیلم رشد

به گزارش خبرنگاران، فیلم نور، سایه، زندگی در بخش رقابتی 9th International Disability Breaking Down Barriers Film Festival مسکو در روسیه و همچنین چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد انتخاب شد.

16 فروردین 1398

کد هنرستان های حرفه ای و بازرگانی تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، به دنبال تصمیم مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات مبنی بر تغییر کد هنرستان های حرفه ای و بازرگانی در شروع بازگشایی مدارس، دفتر آموزش های فنی و حرفه ای با عذرخواهی از مدیران هنرستان ها می خواهد برای تسریع در امر ثبت نام...

5 بهمن 1397

ایگلتون اینبار با ایدئولوژی امر زیباشناختی به ایران می آید

مجید اخگر به خبرنگاران گفت: کتاب ایدئولوژی امر زیباشناختی نوشته تری ایگلتون، اندیشمند و نظریه پرداز بریتانیایی، تازه ترین ترجمه من است که به زودی از سوی نشر بیدگل در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. ایگلتون در این کتاب حجیم که ترجمه فارسی آن در حدود 600 صفحه...

25 دی 1397

چند فیلم دیگر اسکار شناخته شدند، از نماینده مونته نگرو تا بوسنی

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، نمایندگان سینمایی مونته نگرو و بوسنی و هرزگوین برای حضور در اسکار 2019 انتخاب شدند.

9 دی 1397

جایزه امی زودهنگام برای آهنگساز ایرانی؛ رامین جوادی در توییترش اطلاع داد

رامین جوادی ، آهنگساز تحسین گردیده برای موسیقی مشهورش روی سریال محبوب و بزرگ بازی تاج و تخت (Game of Thrones) برنده جایزه امی شد.

4 دی 1397

تعطیلی ماهی فروشی در کویت به خاطر کلاهبرداری تبلیغاتی

بعد از انتشار گسترده تصاویری از یک ماهی فروشی در کویت که برای تازه تر نشان دادن ماهی هایش به آنها چشم پلاستیکی می چسباند، این فروشگاه تعطیل گردیده است.

11 آذر 1397