وضعیت آزادی بعد از فینال آسیایی پرسپولیس، نمره قبولی برای بانوان

به گزارش پاییز خزان من، فرهاد نیکوخصال در مصاحبه با خبرنگاران با یادآوری اینکه در بسیاری از مواقع و بعد از دیدارهای حساس و مهم، استادیوم آزادی به خاطر اقدامات برخی تماشاگران با آسیب و خسارت روبرو می شد، گفت: بابت لیگ قهرمانان آسیا و تکرار دوباره چنین اتفاقاتی، نگرانی هایی وجود داشت. به هر حال استادیوم آزادی با صرف هزینه های زیادی که به زودی اعلام خواهد شد، برای دیدار پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازسازی و بهسازی شد طوریکه با شرایطی ایده آل آماده میزبانی شد. حفظ این شرایط مستلزم همکاری تماشاگران بود که خوشبختانه وجود داشت.

وضعیت آزادی بعد از فینال آسیایی پرسپولیس، نمره قبولی برای بانوان

وی ادامه داد: ظرفیت ورزشگاه آزادی برای فینال لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد و این یعنی حجم بالای تماشاگران برای این بازی؛ حتی صدها تماشاگر هم نتوانستند وارد ورزشگاه یکصد هزار نفری شوند. برای این دسته تماشاگران در دو بخش ورودی درب غربی و شرقی ورزشگاه، تلویزیون های شهری نصب شده بود تا بتوانند جریان بازی را پیگیری نمایند. این یعنی حجم بالای تماشاگرانی که از ساعت ها قبل از شروع بازی در ورزشگاه حضور داشتند با این حال اما هیچ آسیب و خسارتی به هیچ بخشی وارد نشده است.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: به هیچ یک از سازه های مجموعه ورزشی آزادی به خاطر برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا آسیب و خسارتی وارد نشد اما مسئله ای که به خاطر این بازی برای مان ایجاد شده مربوط به پاکسازی ورزشگاه است. متاسفانه جمعیت زیاد تماشاگرانی که به ورزشگاه آزادی آمدند، در حفظ نظم و پاکیزگی محیط هیچ همکاری با ما نداشتند طوریکه الان شاهد چهره ای آشفته، به هم ریخته و کثیف از ورزشگاه هستیم.

نیکوخصال با بیان اینکه صندلی تماشاگران در تمام بخش های ورزشگاه و بسیاری دیگر از بخش های ورزشگاه که محل عبور و مرور تماشاگران بود، بعد از اتمام لیگ قهرمانان مملو از زباله بود، اظهار داشت: از کل ورزشگاه فقط دو بخش را پاکیزه تحویل گرفتیم، یکی صندلی مربوط به تماشاگران خانم و دیگری زون 9 در طبقه دوم ورزشگاه که برای تماشاگران ژاپنی اختصاص داده شده بود. تماشاگرانی که در این دو صندلی مستقر شده بودند، زباله ها را جمع آوری نموده بودند. از این بابت ممنون و قدردان آنها هستیم.

وی با تاکید بر اینکه حجم زباله های رها شده در ورزشگاه آزادی بسیار بالاست و این اصلا در شان ورزش و جامعه ایران نیست، توضیح داد: این در حالی است که در بخش های مختلف خروجی های ورزشگاه، سطل زباله تعبیه شده بود اما تماشاگران هیچ همکاری دراین زمینه نداشتند. انتظار ما این است که تماشاگران اصول اخلاقی که حفظ پاکیزی و نظم ورزشگاه یکی از آنها به حساب می آید را به طور کامل رعایت می کردند. به هر حال این اقدام غیراخلاقی آنها، فقط زحمت همکاران ما در بخش خدمات را خیلی بیشتر نموده است.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی با بیان اینکه چهره بی نظم آزادی بعد از فینال را همچنان شاهد هستیم، گفت: بعد از فینال لیگ قهرمانان و به خاطر شرایط جوی، هنوز جمع آوری زباله ها از بخش های مختلف ورزشگاه به طور کامل انجام نشده است.

نیکوخصال در بخش دیگری از مصاحبه با پاییز خزان من با بیان اینکه قرار است نصب گیت در درب شرقی ورزشگاه آزادی نیز انجام گردد، گفت: برای فینال لیگ قهرمانان آسیا، گیت گذاری فقط برای وردیه درب غربی انجام شد اما به زودی ورودیه درب شرقی هم مجهز به گیت می گردد.

وی در این رابطه یادآور شد: این کار با توجه به اینترنتی شدن فروش بلیت انجام می گردد. بارکد بلیت های خریداری شده توسط دستگاه های ریدر که کنار گیت ها نصب می گردد، خوانده می گردد سپس تماشاگران اجازه عبور از گیت ها را به دست می آورند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی همچنین تاکید نمود: ورزشگاه آزادی با 39 روز کار دو شیفت و بعضا سه شیفت آماده فینال لیگ قهرمانان آسیا شد. این کار با حمایت وزارت ورزش انجام شد. شخص وزیر ورزش طی این مدت حضور میدانیِ مستمر در ورزشگاه داشت و معاونان وی در بخش قهرمانی و بانوان هم بازدیدهایی داشتند. مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم تمام وقت پیگیر کارها بود. در مجموع تیم مدیریتی قوی آزادی را برای فینال آماده کرد.

فرهاد نیکوخصال تاکید نمود: چهره شایسته ای که از آزادی برای فینال لیگ قهرمانان وجود داشت را از این پس می توانید برای تمام دیدارهایی که در این ورزشگاه برگزار می گردد را شاهد باشید. کوشش این است که آزادی به بهترین شکل ممکن نگهداری گردد. البته که تماشاگران هم باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "وضعیت آزادی بعد از فینال آسیایی پرسپولیس، نمره قبولی برای بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت آزادی بعد از فینال آسیایی پرسپولیس، نمره قبولی برای بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید