سعیدی: برگزاری جشن تولد ملکه بریتانیا در تهران دهن کجی به ملت ایران است

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که جز نفرت از ملکه انگلستان صندلی و پایگاه دیگری برای او در ایران وجود ندارد، گفت: برگزاری جشن تولد ملکه بریتانیا در تهران دهن کجی به ملت ایران است و در تاریخ ایران جز خباثت و خیانت از انگلیس چیزی دیگری وجود ندارد.

سعیدی: برگزاری جشن تولد ملکه بریتانیا در تهران دهن کجی به ملت ایران است

محمد اسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در سفارتخانه آن در تهران، اظهار کرد: انگلیس روباه پیری است که بیش از 300 سال جز مکر و حیله و تجاوز به حریم و حقوق ملت ایران و کشورهای منطقه و اعمال سیاست های استعماری هیچ مزیت دیگری نداشته است.

وی در ادامه گفت: من معتقد هستم که بعد از جنگ جهانی دوم قدرت نظامی انگلیس رو به افول رفته است، اما قدرت حیله گری و تزویر و برنامه ریزی برای بر هم زدن فرهنگ ملت ها، روند صعودی را طی نموده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به قصد برگزاری تولد ملکه بریتانیا در سفارتخانه آن در ایران خاطر نشان کرد: این قبیل کارها دهن کجی به ملت ایران است. ملکه انگلیس در بین ملت ایران نه جایگاهی دارد و نه پایگاهی و جز نفرت از انگلیس در سابقه تاریخی ملت ایران چیز دیگری نیست.

وی در ادامه تاکید نمود: تاریخ ما از خیانت های انگلیس پر است و در دوره قاجار و پهلوی خیانت های آن فراموش نشدنی است. این کارها حرکاتی است که میخواهد موجی را ایجاد نموده تا بتواند بر روی آن سوار شده و به اهداف پلید خود برسد.

سعیدی خاطر نشان کرد: این افراد و شخصیت ها و شرکت هایی که قرار است در این جشن نقشی داشته باشند، باید این را بدانند که انگلیس به دنبال بدنامی و بی آبرویی آنها است. انگلیس به دنبال ضربه وارد کردن به پیکر ملت ایران است. بعد از انقلاب از آن جا که جرثومه ها و دنباله های انگلیس قطع شده است، در حال حاضر از دست ملت ایران عصبانی است و به هر راهی برای جبران عصبانیتش دست می زند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سعیدی: برگزاری جشن تولد ملکه بریتانیا در تهران دهن کجی به ملت ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: برگزاری جشن تولد ملکه بریتانیا در تهران دهن کجی به ملت ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید