زمین کمپ تیم ملی فوتبال به حوضچه ضدعفونی کننده تجهیز می گردد

به گزارش خبرنگاران، زمین شماره دو کمپ تیم های ملی فوتبال بعد از پیگیری های فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش پایان زمستان سال گذشته و پیش از جام ملت های آسیا به صورت رسمی مورد بهره برداری نهاده شد. این زمین در شرایطی مورد بازسازی و بهسازی نهاده شد که در حال حاضر اصلی ترین زمین برای تمرین تیم های ملی محسوب می گردد و کیفیت مناسبی دارد.

زمین کمپ تیم ملی فوتبال به حوضچه ضدعفونی کننده تجهیز می گردد

یکی از دغدغه های کی روش در دوران حضورش در ایران، جلوگیری از آفت زدگی زمین های چمنی بود که تیم ملی در آن تمرین و بازی می کرد. این موضوع از اولین روزهای حضور این سرمربی پرتغالی تا سال آخر فعالیتش در تیم ایران به چشم می خورد؛ تا جایی که حتی شایعه شد با درخواست کی روش تکه ای از چمن استادیوم آزادی به دلیل مشکوک بودن به آفت زدگی، برای آزمایش به خارج از ایران ارسال شده است.

در هر صورت این دغدغه با نوسازی زمین شماره دو کمپ تیم ملی همچنان وجود دارد. گفته می گردد شرکتی که وظیفه نوسازی کمپ را بر عهده داشت، در تدارک ایجاد حوضچه ضد عفونی کننده مقابل درب ورودی زمین است. این حوضچه با هدف جلوگیری از انتقال آفت به زمین چمن و حفاظت از کیفیت آن ایجاد می گردد و تنها راه ورودی و خروجی به زمین از همانجا می گذرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زمین کمپ تیم ملی فوتبال به حوضچه ضدعفونی کننده تجهیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین کمپ تیم ملی فوتبال به حوضچه ضدعفونی کننده تجهیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید