ترامپ: آماده شنیدن طرح روحانی هستم

به گزارش پاییز خزان من، فارس نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه گفت آماده است تا طرح پیشنهادی ایران برای ایجاد ثبات و آرامش در منطقه خلیج فارس را بشنود.

ترامپ: آماده شنیدن طرح روحانی هستم

ترامپ که در جریان یکی از سفرهایش در جمع گروهی از پاییز خزان من صحبت می کرد، در پاسخ به سؤالی در خصوص طرح پیشنهادی حسن روحانی رئیس جمهور ایران و اینکه آیا حاضر است این طرح را بشنود، گفت: من همواره حاضرم. برنامه ای برای دیدار با او ندارم، اما همواره حاضرم. آنچه آن ها می خواهند را گوش می دهم، اما برنامه ای برای دیدار ندارم.

ترامپ اضافه نمود: اوضاع ما بسیار خوب است، اما اوضاع آن ها خوب نیست. دوست دارم شاهد آن باشم که ایران کشوری فوق العاده گردد. دوست دارم ببینم که ایران کشوری فوق العاده و ثروتمند باشد، چون این کشور ظرفیت فوق العاده، مردم فوق العاده و رک بگویم پتانسیل فوق العاده ای دارد.

روحانی امروز در جریان رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود که در جریان سخنرانی اش در مجمع عمومی سازمان ملل طرحی را برای صلح در خلیج فارس ارائه می نماید. محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هم گفته است که این طرح ابتکار صلح هرمز (Hormuz Peace Endeavour/ HOPE) نام دارد و هدف از آن تسهیل همکاری میان کشورهای منطقه با هدف برقراری امنیت بدون حضور بیگانگان است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: آماده شنیدن طرح روحانی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: آماده شنیدن طرح روحانی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید