بیانی: پورحیدری پول اجاره منزل حسینی را داد تا در کمپ باشگاه نخوابد، با بازیکن بالای 30 سال نباید قرارداد 3 ساله ببندند

شاهرخ بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که عقد قرارداد با بازیکن بالای 30 سال کار درستی نیست.

بیانی: پورحیدری پول اجاره منزل حسینی را داد تا در کمپ باشگاه نخوابد، با بازیکن بالای 30 سال نباید قرارداد 3 ساله ببندند

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره درخواست مالی وریا غفوری و سیدحسین حسینی برای عقد قرارداد با استقلال گفت: با توجه به شرایط مالی کشور، قرارداد بازیکنان باید نرمال باشد. اگر بازیکن عاشق استقلال باشد، نباید پول بیش از حد بخواهد. درست است که سابقه بازیکن و ملی پوش بودن او باید محسوب گردد، اما نباید همین طوری مبلغی را درخواست کند. همه می دانند ایران چقدر دچار مسائل مالی است.

وی اضافه کرد: باشگاه در گذشته بدون در نظر دریافت بودجه، با بازیکنان قرارداد بسته و پس از اینکه از عهده پرداختی ها برنیامده، دچار حاشیه شده است. باشگاه باید رویه فعلی را دنبال و براساس بودجه اش عمل کند. مگر این همه هزینه در چند سال اخیر شده، چه اتفاقی افتاده است؟ باشگاه با بازیکن 36 ساله قرارداد بسته که کار اشتباه بوده است. اکنون می خواهند جلوی این اشتباهات را بگیرند. بازیکنی که فوتبالش در حال تمام شدن است، نباید قرارداد سه ساله ببندد. اینها مسائل فوتبال ماست، پول های بی رویه ای که بی اساس به بازیکنان داده شده است.

پیشکسوت تیم استقلال اعلام نمود: طرفداران قهرمانی و بازیکنان خوب می خواهند، اما آقایانی که این پول ها را می گیرند، چرا برای استقلال قهرمانی نیاورده اند؟ به جای دادن این مبالغ، می توانند بازیکنان جوان و آینده دار گرفته و بعدها آنها را ترانسفر نمایند. مدیریت خوب یعنی همین. متأسفانه هر سال به عقب بازمی گردیم و همه چیز ارتباط و دلال بازی شده است. بازیکن معمولی خارجی می آوردند و از مدیربرنامه هایش گرفته تا مدیرعامل و معاون پول های هنگفت به جیب می زنند. آب از آب هم تکان نمی خورد. طرفداران شاید با این حرف ها ناسزا بگویند، اما باید واقعیت فوتبال کثیف را گفت.

بیانی با انتقاد از شرایط موجود در استقلال ادامه داد: چهار سال در استقلال از دوران پرویز مظلومی تا امیر قلعه نویی مسئولیت داشتم. با چشمان دیدم که بازیکنانی به استقلال آمدند که اصلاً فوتبال بلد نبودند. بازیکن روی ارتباط آمده و هشت میلیارد گرفته و رفته است. اگر امروز کنار فوتبال هم نیستیم، به خاطر همین مسائل است. اگر واقعیت ها را بگوییم آقایان ناراحت می شوند، اما تا چه زمانی باید شرایط این گونه باشد؟!

وی با اشاره به درخواست شش میلیاردی حسینی برای تمدید قرارداد با استقلال گفت: حسینی شاگرد ما در استقلال بود و با امیر قلعه نویی او را آوردیم. حسینی زحمت کشیده و خاک استقلال را خورده است، اما باید وضعیت باشگاه را درک کند. قشنگ به خاطر دارم که پول اجاره منزلش را مرحوم پورحیدری داد. حسینی در کمپ باشگاه می خوابید که منصورخان به او گفت پول می دهم تا خانه بگیری و دیگر در کمپ نخوابی.

پیشکسوت تیم استقلال توضیح داد: وریا غفوری نیز بازیکن خوبی است، اما باید درخواست معقول داشته باشد. او 31 ساله است و سه سال دیگر 34 ساله می گردد. بستن قرارداد سه ساله با بازیکن بالای 30 سال کار اشتباهی است. اگر بازیکن خوب باشد، باید هر سال قراردادش تمدید گردد. شاید بازیکن در مدت قراردادش مصدوم گردد، آن وقت باشگاه سه سال باید هزینه قرارداد او را پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانی: پورحیدری پول اجاره منزل حسینی را داد تا در کمپ باشگاه نخوابد، با بازیکن بالای 30 سال نباید قرارداد 3 ساله ببندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانی: پورحیدری پول اجاره منزل حسینی را داد تا در کمپ باشگاه نخوابد، با بازیکن بالای 30 سال نباید قرارداد 3 ساله ببندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید